O nás

KOVARSON s.r.o. je český výrobce kotlů na tuhá paliva a plynových kondenzačních kotlů. Vše je certifikováno a vyvíjeno dle nejpřísnějších evropských norem. Vyrábí se široká škála automatických kotlů v litinovém nebo ocelovém provedení na hnědé uhlí a dřevěné pelety. Dále zplyňovací kotle s ruční dodávkou kusového dřeva nebo kombinované kotle na ruční podávání a automatický provoz.

Dále Firma rozšířila nabídku vytápěcí techniky o tepelné čerpadla řady LYNX ve verzi monoblok a split. Tyto čerpadla jsou ekonomické a efektivní s technologií vzduch-voda, které jsou navržené pro severské klima.

Firma KOVARSON s.r.o. je jednou z předních firem s topenářskou technikou v České Republice a její produkty jsou velmi oblíbené v řadách zákazníků a instalatérů díky jednoduché obsluze, bezproblémovému chodu, kvalitnímu a rychlému servisu.

Díky moderním technologiím a zdokonalování výroby firma rychle reaguje na měnící se potřeby trhu a zákazníků. Výsledkem je stále se rozšiřující sortiment a nové technické zpracování našich produktů s ohledem na životní prostředí.

 

KOVARSON s.r.o.
4. května 212
755 01 Vsetín

IČO: 29220327
DIČ: CZ29220327

č.ú.: 43-7306110247 / 0100

společnost je zapsaná v OR u KS v Brně, oddíl C, vložka 66616