Řídící jednotka Spark

Kód: 283
Neohodnoceno
Značka: KOVARSON
14 400 Kč 11 900,83 Kč bez DPH
Na dotaz

Řídící jednotka Spark je nejmodernější elektronické zařízení pro řízení kotle na tuhá paliva se šnekovým podavačem. Jednotka využívá moderní technologie a kontroluje spalovací proces.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Řídící jednotka je nejmodernější elektronické zařízení pro řízení kotle na tuhá paliva se šnekovým podavačem. Jednotka využívá moderní technologie a kontroluje spalovací proces.

Nová generace řízení poskytuje uživateli intuitivní menu a jednoduché ovládání, využívání různých funkcí, stejně jako jedinečný vzhled (TOUCH & PLAY řídící systém, výrazný displej prezentuje informace s pomocí ikon). Jednotka má uživatelské a servisní rozhraní, kde jsou uchovávána data o topném systému po dobu 3 let.

Uživatel si vybírá z několika provozních algoritmů jednotky, které optimalizují proces spalování. V jednotce je zabudováno inteligentní menu, které zajišťuje, že všechny odpojené moduly jsou neaktivní. Pokud aktivní prvek není zapojen, jednotka informuje, že není připojen daný modul.

Směšovací ventil – k základní výbavě jednotky patří ovládání jednoho směšovacího ventilu (možnost rozšíření až na 5 směšovacích ventilů pomocí modulu 4c-MX).

Fuzzy logic – regulátor pracuje v režimu práce s modulací výkonu kotle tak, aby dosáhl konstantní zadané teploty kotle.

Funkce BUS umožňuje rozšíření díky své modulární konstrukci, jako například rozšíření o sparkNET modul, termostat, modul směšovacích ventilů atd.

Jednotku lze vybavit dálkovým dotykovým nebo manuálním panelem, který umožňuje plnohodnotné ovládání kotle z pokoje a zároveň slouží jako pokojový termostat.

Jako jedna z mála řídících jednotek informuje na displeji o stavu hladiny paliva, kde je stav paliva zároveň zobrazován na dálkovém panelu sparkSTER touch.

Jednotku lze snadno ovládat přes internet pomocí počítače, tabletu či mobilního telefonu.

 

Možnost dovybavení:

-  SparkNET - ovládání přes internet a servis přes internet

-  modul 4c-MX - možnost ovládání 2 směšovacích ventilů (možnost připojit dva moduly)

-  SparkSTER - dálkový manuální nebo dotykový panel s integrovaným pokojovým termostatem

-  SparkLINK – nahrávání nového softwaru (pro servisní organizace)