Tepelné čerpadlo KOVARSON LYNX PLUS 6 kW MONOBLOCK

Kód: 310
Neohodnoceno
Značka: KOVARSON
240 185 Kč 198 500 Kč bez DPH
Na dotaz

Tepelné čerpadlo LYNX 6 kW PLUS ve verzi MONOBLOK je ekonomické a efektivní tepelné čerpadlo vzduch-voda, navrženo pro severské klima. Vnitřní jednotka obsahuje NEREZOVÝ BOJLER pro teplou užitkovou vodu 250l, dále obsahuje HYDROBOX (třícestný ventil, čerpadlovou soustavu) a DOPLŇKOVÝ TOPNÝ ZDROJ. Vhodné i pro kombinaci s fotovoltaickou elektrárnou.

KÓD SVT:

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tepelné čerpadlo LYNX 6 kW PLUS ve verzi MONOBLOK je ekonomické a efektivní tepelné čerpadlo vzduch-voda, navrženo pro severské klima. Vnitřní jednotka obsahuje NEREZOVÝ BOJLER pro teplou užitkovou vodu 250l, dále obsahuje HYDROBOX (třícestný ventil, čerpadlovou soustavu) a DOPLŇKOVÝ TOPNÝ ZDROJ. Vhodné i pro kombinaci s fotovoltaickou elektrárnou.

V monoblokovém systému má venkovní jednotka uzavřený chladicí okruh a výměník tepla. Venkovní jednotka může být připojena přímo k topnému systému. Vevnitř je pak instalována jen řídící jednotka tepelného čerpadla s bojlerem. Montáž u vás doma bude snadná. Obejde se i bez drahého technika na chlazení.

Tepelná čerpadla LYNX PLUS MONOBLOCK jsou energeticky úsporná zařízení, která odebírají energii ze vzduchu a využívají ji k vytápění nebo chlazení budovy a přípravě teplé užitkové vody. Používají se jak v rodinných domech, tak v komerční výstavbě. Tepelná čerpadla  jsou moderní zařízení, která zaručují efektivní, bezpečný a bezúdržbový provoz.


Přednosti:

Hydraulický modul - VŠE V JEDNOM MONOBLOKU
Kompaktní provedení hydraulického modulu s vestavěným zásobníkem TUV o objemu 250 litrů je řešením připraveným k použití. Nevyžaduje nákup dalších komponent pro systém a nevyžaduje další prostor pro instalaci samostatné nádrže. Modul umožňuje snadné a bezpečné hydraulické připojení.

Dva topné okruhy
Tepelná čerpadla LYNX PLUS umožňují konfiguraci s různými topnými systémy současně, například topný systém na bázi radiátorů a podlahového vytápění. Dva topné okruhy umožňují libovolné řízení teploty v různých topných systémech, což v praxi znamená, že je možné nastavit teplotu samostatně na radiátorech a podlahovém vytápění.

Široký teplotní rozsah - spolehlivý provoz za všech podmínek
Tepelná čerpadla KOVARSON  jsou spolehlivá zařízení, která pracují při venkovních teplotách až -25°C a jsou schopna ohřívat teplou užitkovou vodu až na 55°C.

Wi-Fi ovládání
Standardně dostupné Wi-Fi ovládání je funkcí zvyšující komfort používání tepelných čerpadel KOVARSON. Zařízení můžeme snadno ovládat pomocí vyhrazené platformy. Díky Wi-Fi ovládání může Servis na dálku poskytovat pomoc Uživateli.

Moderní ovládací panel
Vestavěný ovládací panel umožňuje snadno a rychle měnit provozní parametry. Nabídka ovladače je k dispozici v několika jazycích.

Tichý provoz
Tepelná čerpadla KOVARSON LYNX PLUS fungují na bázi stejnosměrného motoru ventilátoru, efektivně izolovaného kompresoru a optimalizované konstrukce ventilátoru, díky čemuž zaručují velmi tichý provoz, až 52 dB(A). Kromě toho mohou zařízení pracovat v tichém režimu, takže se při práci nebo odpočinku můžete cítit pohodlně.

Automatické ovládání počasí
Provoz tepelných čerpadel KOVARSON LYNX PLUS zahrnuje automatizovaný proces založený na teplotních křivkách počasí. V praxi to znamená, že se tepelné čerpadlo automaticky přizpůsobí aktuálním povětrnostním podmínkám bez lidského zásahu.

Invertorová technologie
Invertorová technologie umožňuje ekonomický provoz tepelného čerpadla bez náhlých napěťových špiček ve frekvenci kompresoru. Zajišťuje tak energeticky úsporný a tichý provoz. Zařízení mají energetickou třídu A+++.

 

KÓD SVT: 

DOKUMENTY KE STAŽENÍ:

Technický list KOVARSON LYNX PLUS 6 až 19kW

Doplňkové parametry

Kategorie: Tepelná čerpadla
Záruka: 2 roky